درباره ما

درباره ما

RCSS برندی است که می تواند اعتماد کامل شما را جلب کند و نام تجاری اشت که بر اساس اصول زندگی حرفه ای خود رونی کولمن ساخته شده تا میراثی باشد برای بدنسازان جهان. در این راستا مدیکالا وارد کننده و نماینده رسمی مکمل های ورزشی رونی کولمن در خاورمیانه با سابقه درخشان در زمینه بازرگانی و فروش محصولات پزشکی و دارویی با هدف ارائه خدمات نوین و متفاوت در زمینه فروش مکمل های ورزشی و همچنین با بکارگیری تیم متخصص و با تجربه متشکل از پیشکوستان و قهرمانان نامی رشته های مختلف ورزشی به یاری و همراهی ورزشکاران عزیز کشورمان اقدام نموده است تا با ارائه محصولات با اصالت، نقطه عطفی در حمایت از ورزش کشور به خصوص رشته پرورش اندام باشد.

حفظ تناسب اندام یک شیوه زندگی است و برای علاقه مندان آن بسیازر حائز اهمیت است. در این راستا سخت کوشی… فداکاری… اعتقاد… انعطاف… اشتیاق و علاقه… و مهمتر از همه صداقت و عشق به کار به یاری مان آمده تا در کنار پشتیبانی روزانه و مستمر و با استفاده از متریال پیشرفته و در حال ترقی بتوانیم مشتریان و تمامی ورزشکاران این رشته مقدس را در راه رسیدن به موفقیت و تناسب اندام بهتر همراهی کنیم.

RCSS از ابتدا به دست مردی ساخته شد که دارای سال ها تجربه علمی و عملی بوده و همچنان در تلاش برای نوآوری و تولید محصولات جدید است.

در حال حاضر کمپانی RCSS به عنوان 100 شرکت برتر آمریکا با پیشرفت قابل ملاحظه در سال های اخیر به سرعت در حال دستیابی به بازار هدف حرفه ای خود میباشد و اکنون در سراسر دنیا نام رونی کولمن آغازگر نسل جدیدی از مکمل های ورزشی حرفه ای به شمار می رود.