شرایط و قوانین خرید اینترنتی از سایت رونی کلمن

شرایط و قوانین خرید اینترنتی از سایت رونی کلمن

شرایط و قوانین استفاده از سرویس ها و خدمات

کاربر و مشتری عزیز، وب سایت رونی کلمن به منظور ارائه خدمات رسانی بهتر به شما ، نکات زیر را بیان می نماید.  حضور شما در وب سایت رونی کلمن و ثبت نام شما در سایت ، به منزله پذیرفتن تمام قوانین است و با انجام عملیات ثبت نام تمام شرایط تخفیف، آفرهای خرید، امکانات استفاده از سرویس های فروشگاه و سایر خدمات به شما تعلق خواهد گرفت و همچنین بر همین اساس قوانین مربوط به خرید و سفارش گذاری و مرجوعی و ارسال و پرداخت وجه، لازم الاجرا خواهد بود.

ضمانت اصل بودن کالا

این سایت صرفا محصولات مجوز دار و قانونی خود که بر اساس واردات رسمی میباشد را با برند رسمی رونی کلمن RC به مشتریان ارائه میدهد

کالاهای رونی کولمن تمامی فرآیندهای صدور مجوز های قانونی را سپری کرده است و از IRC رسمی سازمان غذا و دارو استفاده میکند

تنها مرجع رسمی فروش کالا در حال حاضر صرفا موارد زیر میباشد:

1-سایت رسمی www.ronnieoleman,ir

2-خرید حضوری از شرکت در دفتر مرکزی و فروشگاه های مرکزی (به زودی)

3-داروخانه های سراسر کشور(به زودی)

تبصره:جهت تایید اصالت کالای خریداری شده از  طریق زیر اقدام نمایید

برچسب اصالت کالا

مراجعه به سایت و به چک کردن کد اصالت(به زودی)

تماس با شماره 02126457407

قوانین درباره کالاهای رونی کلمن فاقد مجوز رسمی و یا تقلبی

با توجه به اینکه متاسفانه مکمل های ورزشی تقلبی و یا غیر رسمی در کشور وجود دارد و ممکن است از برند رونی کلمن نیز استفاده غیر قانونی شود خواهشمند است صرفا ار مراجع رسمی ذکر شده خرید خود را انجام دهید

رونی کلمن ایران هیچ گونه مسئولیتی در قبال مصرف و استفاده ار کالاهایی که از کانال های توزیع غیر رسمی و غیر اعلامی شرکت باشد ندارد.

شرکت با تشکیل تیم متخصص و کارشناسان حقوقی و با حضور کارشناسان محترم سازمان غذا و دارو با هرگونه توزیع کننده و تولید کننده غیر مجاز برخورد مینماید

در صورت مشاهده مراتب را به صورت مستند و کتبی به شماره تماس شرکت 02126457407 اعلام فرمایید.

قوانین مصرف کالا

با توجه به تخصصی بودن امر مصرف مکمل لطفا از مشاورین شرکت و یا متخصصین حوزه سلامت به خصوص  پزشکان تغذیه تایید شده و زیر نظر مربی حرفه ای و تایید شده نسبت به مصرف مکمل ها اقدام نمایید تا از بروز هرگونه آسیب احتمالی به علت عدم رعایت قواعد مصرف جلوگیری شود

لیکن با این وجود لطفا به اطلاعات ذکر شده روی محصول و سایت دقت نموده و با کارشناسان سایت در تماس باشید و از مصرف خود سرانه خودداری فرمایید

تحویل سریع

انواع ارسال محصولات رونی کلمن به شرح جدول زیر خواهد بود:

هزینه ارسال برای همه مکان ها در شهر تهران 8000 تومان خواهد بود.

هزینه ارسال برای تمامی شهرستان ها مبلغ 15000 تومان خواهد بود.

زمان ارسال سفارشات تهران از شنبه الی پنجشنبه

1-سفارشات ثبت شده از ساعت 8 صبح الی 12 تا ساعت 18 همان روز بدست خریدار خواهد رسید.

2-سفارشات ثبت شده از ساعت 15 الی 24 تا ساعت 12 روز بعد بدست خریدار محترم خواهد رسید.

سفارشات در تعطیلات

سفارشات ثبت شده در تعطیلات در روز آینده غیر تعطیل نسبت به اولویت تحویل خریدار محترم خواهد رسید.

ارسال فوری

موارد فورس یا ارسال فوری ماکزیمم 3 ساعت کاری از زمان قطعی نمودن سفارش و با هزینه 150.00ریال در تهران ارسال خواهد شد.

ارسال سریع با TPG(کل کشور)
ارسال در حومه شهر تهران 24 ساعت و ارسال به خارج از محدوده شهر تهران (کل کشور) از طریق TPG و با هزینه 15.000ریال حدودا 48 ساعت بعد از قطعی کردن سفارش تحویل خریدار محترم خواهد شد.

ارسال سریع به خارج از محدوده شهر تهران(کل کشور)

 ارسال در حومه شهر تهران 24 ساعت و ارسال به خارج از محدوده شهر تهران (کل کشور) از طریق پست با هزینه 80.000 ریال حدودا 48 ساعت بعد از قطعی کردن سفارش تحویل خریدار محترم خواهد شد.

پرداخت در محل

1-این مدل از پرداخت تنها قابل استفاده برای مشتریان تهران می باشد.

2-در هر حالتی که وجه سفارش پرداخت شود، در صورت کنسل نمودن سفارش قبل از دریافت کالا، وجه شما بعد از کسر هزینه ارسال، در کمتر از 12 ساعت شما واریز خواهد شد. در این حالت وجه تنها به شماره کارتی پرداخت می شود که با نام صاحب سفارش مطابقت داشته باشد.

3- در پرداخت‌های در محل، تنها و تنها وجه داخل پیش‌فاکتور باید پرداخت شود.

قوانین استفاده از بن تخفیف

به تعداد نا محدود در بازه های اعلامی شرکت

قوانین حریم شخصی

شرکت مدیکالا و سایت رونی کلمن ایران خود را ملزم به حفظ امنیت اطلاعات مشتریان می‌داند. به همین منظور، تمام اطلاعات مشتریان مانند نام و مشخصات شخصی، اطلاعات فاکتور و محصولات خریداری شده، اطلاعات تماس مانند شماره تلفن و آدرس محل سکونت و اطلاعات حساب مشتریان، به عنوان یک حریم شخصی در مجموعه حفظ خواهد شد و به هیچ عنوان از مجموعه خارج نمی‌گردد. تنها با درخواست کتبی مراجع قضایی و نیاز به اطلاعات اشخاص خواسته شده این امکان وجود دارد.

هر گونه اطلاع رسانی به مشتریان در خصوص خدمات، تخفیف ها، و … از طریق وب سایت رونی کلمن و یا شبکه های اجتماعی اینستاگرام رسمی اعلام می‌گردد ،تمام راه‌های اطلاع‌رسانی مجموعه، تنها در صورت تایید وبسایت معتبر می‌باشد.

تمام شبکه‌های مجازی و راه‌های ارتباط در وبسایت مثبت سبز ذکر گردیده است و شرکت مسئولیتی در قبال فعالیت موازی سایر افراد سو استفاده گر از نام تجاری رونی و فروش آن نخواهد داشت.

کاربران و مشتریان، باید مسئولیت حفظ و نگهداری اطلاعات حساب خود مخصوصا در زمان خرید اینترنتی را بر عهده داشته باشند. سایت رونی کلمن مسئولیتی در قبال سرقت اطلاعات حساب شخصی مشتریان در مکان‌هایی غیر از فروشگاه اینترنتی را بر عهده نخواهد داشت.

بازگشت کالا تا 7 روز

مرجوعی برای کالاهای خریداری شده در صورت سلامت کالا و بسته بندی آن، وجود خواهد داشت.

در زمان تحویل مشتری باید کالای خود را مشاهده و رسید دریافت را تحویل مامور توزیع دهد. این رسید به معنای سلامت بسته‌بندی کالا است و بعد از این رسید مسئولیتی بابت نقص در بسته‌بندی و سلامت ظاهری کالا وجود نخواهد داشت.

در صورت اشتباه بودن کالا و یا مغایرت کالا با نوع سفارش، اصل کالای ارسالی به همراه کپی پیش فاکتور با هماهنگی واحد مرجوعی برای شرکت ارسال شود.

در صورت اشتباه بودن محصول، از باز کردن پلمپ محصول خودداری نمایید. در این صورت کالای شما مرجوع نخواهد شد.

در صورت عبور محصول از تاریخ مصرف و یا با وجود ارائه مشاوره در صورتی که نتیجه استفاده آسیبی به شخص وارد کند، کالا مرجوع خواهد شد.

مبلغ فاکتور کالاهای مرجوعی به مدت 24 ساعت بعد از تحویل از پست، به حساب مشتری واریز خواهد شد و یا اصلاح در ارسال کالا انجام خواهد شد.

هزینه ارسال مجدد در صورت اصلاح شدن کالای ارسالی بر عهده شرکت خواهد بود.

در صورت انصراف از خرید، بدون باز شدن پک کالا و یا پلمپ محصول کالا را به همراه کپی پیش‌فاکتور با هماهنگی واحد مرجوعی، برای شرکت ارسال نمایید. در این صورت هزینه کالا عودت خواهد شد ولی هزینه ارسال از مشتری دریافت می گردد.

مدت ارسال کالای مرجوعی به میزان 1 هفته از تاریخ تحویل است.